Ürün Kategorileri
Sepetiniz

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Denge Tahtası-Fizik Tedavi GereçleriÜrün Özellikleri1.Denge tahtası denge eğitimi için tasarlanmıştır.2.Denge tahtası üzerinde yapılan salınımlar ağırlık merkezinin yerini değiştirmekte,vücudun bu değişime uyum sağlamak için yarattığı kasılmalar ile denge gelişmektedir.3.Fizik tedavi merkezlerinde,f..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Dijital Model İyontoforez Cihazının Teknik Özellikleri ve Detaylı anlatımı:Aşırı terleme ;Vücudumuzdaki hücrelerin çevresindeki elektrik yüklerinin,aynı yönde ilerlemesi gerekir iken,tıpkı trafikte ters yönde hareket anında oluşan trafik karmaşası gibi,ters yönde karşılaşmaları durumunda,sinir siste..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Duvar Barı-Ahşap Fizik Tedavi GereçleriÜrün Özellikleri1.Duvar barı ahşap özelliktedir.2.Fizik tedavi egzersizi için kullanılır.3.Engel sorunu yaşayan kişilerin tutunma,denge,egzersiz,kol kaslarının hareket kabiliytini yükseltme vs. gibi hareketlirin kuvvetlendirlmesinde kullanılır.4.Duvara monte ed..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Paralel Bar- Fizik Tedavi GereçleriÜrün Özellikleri1.Paralel bar felç sonrası yürüme güçlüğü çeken,denge ve tutunma problemleri yaşayan vs gibi problemlerde egzersiz ve gelişim amaçlı kullanılır.2.Pararalel barın demir aksamları paslanmaz özelliktedir.3.Bar ların yükseklik ve alçaklık ayarı kolayca ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Parmak Merdiveni Düz-Fizik Tedavi GereçleriÜrün Özellikleri1.Parmak merdiveni ahşap özelliktedir.2.Fizik tedavi sürecinde parmakların geliştilmesinde kuvvet ve hareket kabiliyetinin tekrar yerine sağlanması amacı ile tasarlanmıştır.3.Duvara monte edilebilir.4.Temizliği kolaylıkla yapılabilir.5.Fizik..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)