Ürün Kategorileri
Sepetiniz

Ortopedik Ürünler

Brand: Walker
Baş Parmak Destekli El Bilek Ateli1.El bileğini istirahatte almak ve baş parmağı sabitlemek için kullanılır.2.Carpel tünel sendromu,sinir sıkışması rahatsızlığında kullanılır.3.Kronik romatizmal ağrı,yumuşak doku zedenlenmeleri,tarvmatik durumlardave kalıcı ağrıları gidermede kullanılır.4.Bileğin şe..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Bel Yastığı1.Omuriliği düz tutarak doğru oturmayı sağlar.2.Bel ve sırt ağrılarını bu sayede giderir.3.Kireçlenme ve bel fıtığı gibi rahatsızlıklarda tedavi sürecinde yardımcı olur.4.Bel inciltme ve sakatlıkları sonrasında kullanım için idealdir.5.Elastik ve şeklini koruyabilen yapısı sayesinde omuri..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
El Bilek Ateli-Bandajlı1.El bileğini istirahatte almak için kullanılır.2.Carpel tünel sendromu,sinir sıkışması rahatsızlığında kullanılır.3.Kronik romatizmal ağrı,yumuşak doku zedenlenmeleri,tarvmatik durumlardave kalıcı ağrıları gidermede kullanılır.4.Bileğin şekline uygun alüminyum desteği ve band..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Hallux-Valgus Gece Ateli
Çok Satan 2-3 gün içinde
Brand: Hallux-Valgus
Hallux-Valgus Gece Ateli1.Hallux Valgus çarpık ayak baş parmağı anlamına gelir.2.Ayak başparmağının ayağa birleştigi kısımda kemiksi bir çıkıntı oluşur.Bu çıkıntı sürekli sürtünmeye maruz kaldığı için zamanla deride kalınlaşma meydana gelir.3.Ağrı ve hareket kısıtlığıda olaya eşlik eder.4.Hallux val..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Alüminyum koltuk altı değneği1.Koltuk altı destegi mevcuttur.CNC Kalıp teknolojisi ile kalıplanmıştır.Plastik destekte koltuk altınıza batabilecek çapaklar bulunmaz.2.El tutacak destegi mevcuttur.3.El tutacağının yükseklik alçaklık ayarı mevcuttur.4.Yükseklik alçaklık ayarı mevcuttur.5.Kaymaları eng..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Oturma SimidiÜrün Özellikleri1.Gluteal bölgedeki taravmalarda kullanılır.2.Hemoroid,basınç ülserleri gibi agrılı durumlarda kullanılır.3.Sorunlu bölgenin yerle temasını keser.Böylelikle otururken ağrı hissetmessiniz.4.Doğum öncesi ve sonrası kullanılır.5.Poliüretan malzemeden ve visco elastik malzem..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Standart El Bilek Ateli-Unısıze1.El bileğini istirahatte almak için kullanılır.2.Carpel tünel sendromu,sinir sıkışması rahatsızlığında kullanılır.3.Kronik romatizma,ağrı,yumuşak doku zedenlenmeleri,travmatik durumlardave kalıcı ağrıları gidermede kullanılır.4.Bileğin şekline uygun alüminyum desteği ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Walker
Walker,Yürüteç1.Elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.2.Dört Ayağının yüksekliği ayarlanabilmektedir.Bu sayede boy farklılıklarında zorluk çıkarmaz.2.Kullanıcı ile birlikte hareket etme yetenegi sağlayan gövde yapısı bulunmaktadır.(Hareketli Yürüteç)3.Eklemli baglantısı sayesinde yürürken ileri ger..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)